در باره ما

سایت تخفیف و خرید گروهی گنبد ماحصل و نتیجه بیش از 20 سال فعالیت و تخصص مستمر در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک ایران بوده و کلیه مجوزهای لازم برای تجارت الکترونیک از قبیل مجوزهای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن ایران و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و ساماندهی وزارت ارشاد می باشد.
فلسفه اصلی سیستم خرید گروهی گنبد، حذف هزینه های تبلیغاتی و به جای آن ارائه تخفیف به مشتریان است. در سیستم های خرید گروهی، ارائه دهندگان تخفیف به جای اینکه در رسانه های مختلف و سطح شهر تبلیغات کنند و بابت آن هزینه ای بپردازند، همان هزینه را از طریق سامانه گنبد به همشهریان تخفیف می دهند.
بطور خلاصه نتیجه و خروجی سایت تخفیف گروهی گنبد یک نوع سیستم بازاریابی است که با ارائه راهکارها و جزئیات برای سه طرف، یعنی فروشنده، خریدار و واسطه که سایت گنبد است ارزش برد برد خلق می‌کند.
سایت گنبد درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را در گنبد رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، سایت گنبد متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، کامپیوتر و حسابداری است. سایت گنبد با تمرکز بر روی کالاها و سرویس ها به‌ صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.
از آنجا که مدیریت مجموعه همواره دنبال بهبود روند کار و خدمات این مجموعه است، لطفا ما را از پیشنهادات و انتقادات خود بی بهره نگذارید، چراکه دلیل پیدایش و بقای سایت گنبد مخاطبین و مشتریانش است. برای ارسال پیشنهادات خود لطفا از بخش تماس با ما اقدام فرمائید.