درباره ما

فروشگاه اینترنتی گنبد ماحصل و نتیجه بیش از 18سال فعالیت و تخصص مستمر  مدیران خود در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک ایران و همچنین فعالیت در بازار حقیقی بوده و کلیه مجوزهای لازم برای تجارت الکترونیک از قبیل مجوزهای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن ایران و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و ساماندهی وزارت ارشاد و همچنین مجوز فعالیت صنفی از اصناف را دارا می باشد.

فروشگاه اینترنتی گنبد، یک فروشگاه با توزیع کالا به سراسر کشور بوده و ارسال کالاهای خود را با روش های متنوع از جمله ارسال با اداره پست، تیپاکس، حمل و نقل باربری و توزیع توسط پیک های داخل شهر خود انجام می دهد.

با توجه به تجربه موفق فعالیت حضوری این فروشگاه با برند تک چین و استقبال بی شمار مشتریان این فروشگاه به دلیل عرضه کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین تقاضای روز افزون مشتریان سراسر کشور بر آن شدیم تا فعالیت فروشگاه را با تنوع کالاهای بیشمار و موضوعات متنوع، پس از کسب مجوزهای لازم و تکمیل انبار و سوله ذخیره سازی کالاها برای توزیع سراسر کشور بصورت اینترنتی و با برند اختصاصی فروشگاه اینترنتی گنبد عرضه نماییم. گنبد یک شاهراه تجاری در منطقه خود و همچنین بازار متنوع کالاها به دلیل هم مرز بودن با کشور ترکمنستان می باشد.

سایت و فروشگاه اینترنتی گنبد با تمرکز بر روی کالاهای با کیفیت و معرفی محصولات از شبکه های مجازی مختلف به‌ صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای هموطنان و مشتریان خود آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت حق انتخاب برای مشتری، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

از آنجا که مدیریت مجموعه همواره به دنبال بهبود روند کار و خدمات این مجموعه است، لطفا ما را از پیشنهادات و انتقادات خود بی بهره نگذارید، چراکه دلیل پیدایش و بقای این مجموعه مخاطبین و مشتریانش است. برای ارسال پیشنهادات خود لطفا از بخش تماس با ما اقدام فرمائید.

آدرس محل تجزیه سفارشات و انبار کالای فروشگاه اینترنتی گنبد واقع در استان گلستان، گنبد، خیابان بعثت غربی، پلاک 104 می باشد، با توجه به حجم انبوه سفارشات و جهت جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی، از این پس ثبت سفارش تنها از طریق وب سایت رسمی گنبد صورت میپذیرد.

تلفن تماس فروشگاه: 01733240000

تلفن بخش گارانتی: 01733228222

شماره پشتیبان فروشگاه: 09355151149

سامانه پیام کوتاه: 3000329010

ایمیل سازمانی جهت مکاتبات: info@Gonbad.ir

شناسه اینستاگرام:  GonbadClub@

شناسه کانال تلگرام: GonbadClub@