قوانین و شرایط استفاده

کاربر گرامی، این قوانین و مقررات برای راحتی و سهولت هرچه بیشتر وضع شده است و هدف محدود کردن کاربران نمی باشد. قوانین و مقررات وضع شده می تواند کمک کند تا کاربران و مدیران فروشگاه گنبد در کنار یکدیگر از تمامی خدمات فروشگاه گنبد به راحتی استفاده کنند.

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه گنبد به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه گنبد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، فروشگاه گنبد و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه گنبد است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه گنبد از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی
خرید کالا و استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی گنبد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های  فروشگاه گنبد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت مادی و معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه گنبد بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات غیر مجاز می باشد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

فروشگاه گنبد هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این
سایت باشند (همانند نقص اینترنت ، مسائل مخابراتى ، تحریم های ظالمانه ، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه گنبد از طریق آدرس www.Gonbad.ir در دسترس قرار دارد و هیچ گونه آدرس و اپلیکیشن مشابهی مورد تایید فروشگاه گنبد نیست. آدرس کانال در تلگرام با شناسه : GonbadClub و در اینستگرام GonbadClub می باشد و این فروشگاه در هیچ شبکه اجتماعی دیگری و هیچ شناسه دیگری حضور ندارد.

این نکته نیز قابل ذکر است که فروشگاه گنبد در هیچ نقطه در شهرهای ایران نمایندگی ندارد و تمامی سفارشات ثبت شده ، در آدرس درج شده در صفحه تماس با ما پردازش می شود.

تنها راه ارتباطی با کاربران شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس با ما و آدرس ایمیل info@Gonbad.ir می باشد. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل ، پیامک و تماس با نام فروشگاه گنبد ، تخلف و سوء استفاده از نام “فروشگاه گنبد” میباشد.
درصورت دریافت چنین پیامی ، جهت پیگیری قانونی مطلب را به ما گزارش دهید.

 

تعریف مشتری(کاربر)
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه گنبد اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه گنبد یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

ارتباطات اینترنتی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه گنبد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه گنبد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه گنبد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفات، امکان دارد فروشگاه گنبد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه گنبد را در پروفایل خود لغو کنند یا درخواست را از طریق تیکت اعلام نمایند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی گنبد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه گنبد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه گنبد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارشات
آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه و یا شرایط جامعه یا مواردی که خارج از اراده مدیران فروشگاه گنبد می باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای گنبدکاووس محل عقد صالح می باشد.

با تشکر از اینکه ما را برای خدماتی هر چه بهتر یاری می رسانید.